Samenwerken met Studiekring
Veel scholen bespreken het thema huiswerkbegeleiding en vragen zich af welke interne hulp zij kunnen en willen bieden. Zo wordt Studiekring benaderd met de vraag of wij aanvullend op het eigen onderwijs interne huiswerkbegeleiding willen starten. Wij gaan daar graag over in gesprek. Ook organiseert Studiekring thema-avonden en presentaties op scholen.
Bijna twintig scholen hebben inmiddels een vestiging van Studiekring geaccommodeerd. Het type scholen waarin wij gevestigd zijn is divers: naast het regulier onderwijs op christelijke en openbare grondslag zijn dit ook scholen met Montessori- en Daltononderwijs.
Het karakter van een vestiging is steeds een resultante van overleg tussen de school en Studiekring. Bijvoorbeeld of de studiebegeleiding alleen toegankelijk is voor eigen leerlingen en of er een schoolkortingstarief wordt aangeboden. De wensen van de ouders worden in deze keuzes steevast meegenomen, deze toetsing is zeer waardevol.
Scholen waarin wij gevestigd zijn
- Almere Buiten: Montessori Lyceum Flevoland
- Almere Haven: OSG De Meergronden
- Amersfoort Bergkwartier: Het Nieuwe Eemland
- Amersfoort Vermeerkwartier: Corderius College
- Amsterdam Fred. Roeskestraat: Geert Groote College
- Apeldoorn Centrum: Gymnasium Apeldoorn &
Koninklijke Scholengemeenschap
- Apeldoorn Fruytier: Jacobus Fruytier SG
- Apeldoorn Oost: Veluws College locatie Mheenpark
- Apeldoorn West: Veluws College locatie Walterbosch
- Arnhem Noord: Arentheem College
- Arnhem Zuid: Lorentz Lyceum
- Bergschenhoek: Wolfert Lyceum (start volgend schooljaar)
- Eindhoven: Christiaan Huygens College
- Gouda Vreewijk: Antoniuscollege
- Houten: College de Heemlanden
- Utrecht Leidsche Rijn: Leidsche Rijn College
- Zeist: Stichtse Vrije School
Studiekring werkt samen met
Studiekring werkt nauw samen met diverse scholen; een deel van onze vestigingen is zelfs gehuisvest binnen een school. En op een aantal scholen zijn we niet alleen gehuisvest, maar organiseert Studiekring de huiswerkbegeleiding in samenwerking met de school.
Daarnaast werkt studiekring samen met:
-Ambulante begeleiding
-Hulpverleners
Lees meer over samenwerken met Studiekring...
Ervaringen met Studiekring
“Goed kunnen structureren en plannen is voor veel leerlingen van groot belang. Hieraan kan Studiekring extra aandacht geven.”
Bert Vijfvinkel, College De Heemlanden in Houten
- Lees de ervaring van Bert Vijfvinkel en Arianne Verhaar...
- Lees over de ervaringen van professionals met Studiekring..
Scholen over Studiekring
Lees meer over Studiekring op de website's van:
